Szkoła Podstawowa im. Antoniego Kucharczyka
w Paszkówce

34-113 Paszkówka, tel/fax: (033) 879-30-47

UczniowieOsiągnięcia

Rok szkolny 2016/2017

Osiągnięcia sportowe 2016/2017

Drużynowe Biegi Przełajowe

- etap gminny
dziewczęta kl. IV – II miejsce
dziewczęta kl. V – VI – I miejsce
chłopcy kl. V – VI – I miejsce

Halowa Piłka Nożna Chłopców

- etap gminny – I miejsce
- półfinał powiatowy – I miejsce
- finał powiatowy – I miejsce
- etap rejonowy – I miejsce
- finał wojewódzki – V miejsce

Tenis Stołowy Drużynowy

- etap gminny
dziewczęta – II miejsce
chłopcy – III miejsce

Mini Piłka Koszykowa

- etap gminny
dziewczęta – I miejsce
chłopcy – I miejsce
- półfinał powiatowy

dziewczęta – I miejsce
chłopcy – III miejsce

Mini Piłka Siatkowa

- etap gminny
dziewczęta – III miejsce
chłopcy – II miejsce

Gminne Biegi Przełajowe:

Kinga Augustyniak, Julia Dolińska, Anna Haja, Zuzanna Rzepecka, Agnieszka Kachnic, Łukasz Zawiła, Jędrzej Znaj, Jakub Doliński , Michał Kozik, Agata Kucharczyk - I miejsce
Paweł Mocała –III miejsce

Małopolskie Dyktando Niepodległościowe „Po polsku o historii”-

udział Kinga Augustyniak, Anna Haja, Wiktoria Prażmowska, Zuzanna Rzepecka, Agnieszka Kachnic, Joanna Galos, Amelia Katanowska, Karolina Morek, Karolina Opalińska, Juila Bolek, Elżbieta Gonek, Martyna Medoń, Julia Malisiewicz.

Udział uczniów w Małopolskich Konkursach Kuratoryjnych:
języka polski:

Anna Haja, Wiktoria Prażmowska, Agnieszka Kachnic ( etap szkolny) Anna Haja ( etap rejonowy)
język angielski:

Kinga Augustyniak, Zuzanna Rzepecka, Anna Haja, Wiktoria Prażmowska, Michał Kozik, Jan Lechowicz ( etap szkolny)
religia:

Julia Dolińska, Jędrzej Znaj ( etap szkolny)
matematyka:

Jędrzej Znaj ( etap szkolny)

Konkurs ekologiczny- Dawid Nazwalski ( etap szkolny)

Wojewódzki Konkurs Ekologiczny – Anna Haja – II miejsce

Szkolny Konkurs Recytatorski

- Joanna Galos – I miejsce
Julia Bolek- I miejsce
Wiktoria Prażmowska i Klaudia Byrgiel- II miejsce,
Wiktoria Szczurek- II miejsce ,
Zuzanna Zagrobelny- III miejsce,

Gminny Konkurs Recytatorski

Julia Bolek- I miejsce,
Zuzanna Zagrobelny- I miejsce
Wiktoria Prażmowska- III miejsce, Klaudia Byrgiel – wyróżnienie

Talenty 2016- ( eliminacje powiatowe)

– kategoria recytacja- Wiktoria Prażmowska
kategoria plastyka-Zuzanna Rzepecka,
kategoria wokal- Karolina Opalińska,
kategoria teatr- Julia Bolek, Zuzanna Zagrobelny

Gala Finałowa „Talenty 2016”- Julia Bolek, Zuzanna Zagrobelny, Zuzanna Rzepecka

Gminny Konkurs na ozdobę świąteczną-

Elżbieta Gonek- I miejsce,
Agata Kucharczyk- III miejsce,
Kinga Augustyniak- udział,
Milena Malec - kl.0 - I miejsce

„No promil no problem” konkurs plastyczny-

Julia Dolińska, Kinga Augustyniak, Anna Haja, Zuzanna Raputa,

„ Pastuszkowie z Fatimy”- konkurs plastyczny

Roksana Bajda, Zuzanna Raputa, Julia Dolińska, Anna Haja

Gminny Przegląd kolęd i pastorałek

Klaudia Byrgiel- udział

Szkolny Konkurs „ Bajkowa kukiełka”

Kinga Augustyniak – I miejsce,
Klaudia Kowalczyk- III miejsce,
Julia Dolińska, Jakub Doliński- wyróżnienie

Taneczny Turniej ,,Mistrzostwa Województwa Małopolskiego 2016”

I miejsce – Zuzanna Zagrobelny

Otwarte Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Karate

Anna Haja – I miejsce,
Zuzanna Rzepecka- I miejsce,
Filip Baran- I miejsce


Rok szkolny 2015/2016

Konkurs plastyczny „OJCZYZNA POLAKA-PRZEDSZKOLAKA” -
III miejsce – Amelia Woźniczka

Gminny Konkurs plastyczny- "Wokół Tradycji Wielkanocnej"

Kat. II - kl. I-III


II miejsce – Mateusz Słowik
Wyróżnienie – Wiktor Słowik
Kat. III - kl. IV-VI

II miejsce – Elżbieta Gonek
II miejsce – Aleksandra Grzebinoga
Kat. V - prace rodzinne

I miejsce – Tomasz Lurie oddział przedszkolny
II miejsce – Milena Malec oddział przedszkolny
II miejsce – Amelia Woźniczka oddział przedszkolny

Wojewódzki Projekt Ekologiczny „Ekoszkoła 2015” wyróżnienie

Ogólnopolska akcja ,,Zachowaj Trzeźwy Umysł”-

4 LAUREATÓW – Nikola Kościelny, Mateusz Słowik, Zuzanna Zagrobelny, Maciej Żurek

Regionalny konkurs plastyczny ,,Uzależnienia to nie dla mnie” zorganizowany przez Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów Dzieci Niepełnosprawnych „Dać Szansę” w Wadowicach–

II miejsce- Haja Anna klasa
Wyróżnienie- Kościelny Nikola, Roksana Bajda, Rzepecka Zuzanna

Gminny Mikołajkowy Turniej Sprawnościowy-

II miejsce - klasa III
IV miejsce - klasa II

Gminny Konkurs Czytelniczy „Przyjaciele Kubusia Puchatka”

I miejsce- Karolina Opalińska
udział- Mateusz Słowik

„Talenty 2015” - Julia Bolek

Gminny Konkurs Świąteczna Bombka

I miejsce - Amelia Woźniczka oddział przedszkolny
III miejsce - Nadia Wicher oddział przedszkolny
III miejsce - Tomasz Lurie oddział przedszkolny
Wyróżnienie - Milena Malec oddział przedszkolny
I miejsce- Zuzanna Zagrobelny
II miejsce- Mateusz Słowik
III miejsce - Zuzanna Rzepecka
III miejsce - Tomasz Kapusta

Szkolny Konkurs Recytatorski

W grupie I-III:
I miejsce – Kinga Cieślik- kl.III
II miejsce – Joanna Galos- kl. III 
III miejsce – Mateusz Słowik- kl.II

W grupie IV-VI:
I miejsce – Julia Bolek - kl.IV
II miejsce – Wiktoria Prażmowska- kl. V
III miejsce – Elżbieta Gonek - kl.IV 

W kategorii teatr 
w grupie I-III:
I miejsce - Zuzanna Zagrobelny kl. II
w grupie IV-VI :
I miejsce - Witold Znaj kl. VI

Gminny Konkurs Recytatorski

Recytacja
II miejsce - Julia Bolek
Wyróżnienie - Wiktoria Prażmowska
Wyróżnienie - Mateusz Słowik
Wyróżnienie - Joanna Galos
Teatr
I miejsce - Zuzanna Zagrobelny

Szkolnym Konkurs Ortograficzny

W grupie I-III:
I miejsce – Zuzanna Rembiesa, Karolina Opalińska
II miejsce – Kinga Cieślik, Nikola Kościelny

W grupie IV-VI:
I miejsce – Rafał Babski
II miejsce – Natalia Giza
III miejsce – Tomasz Kapusta

Gminny Konkurs Ortograficzny

I miejsce- Kinga Cieślik
II miejsce- Karolina Opalińska

Indywidualne Biegi Przełajowe

Kl. IV chłopcy
II miejsce- Marchewka Jakub
III miejsce -Woźniczka Kacper
IX miejsce- Tomasik Kamil

Kl. IV dziewczyny
III miejsce- Gonek Elżbieta
IV miejsce- Grzebinoga Aleksandra
X miejsce- Bolek Julia

Kl. V chłopcy
II miejsce- Zawiła Łukasz
IV miejsce- Znaj Jędrzej
V miejsce- Kozik Michał

Kl. V dziewczyny
I miejsce- Dolińska Julia
II miejsce- Rzepecka Zuzanna
V miejsce- Haja Anna

Kl. VI chłopcy
II miejsce- Znaj Witold
IX miejsce- Dutka Mikołaj
X miejsce- Kapusta Tomasz

Kl. VI dziewczyny
II miejsce- Grzebinoga Izabela
IX miejsce- Badura Weronika

Bieg Przełajowy Sosnowice - Paszkówka

Klasy 0-3 wśród chłopców zwyciężył Dominik Kucharczyk (kl.3),
klasy 4-6 wśród chłopców i dziewcząt:
II miejsce- Witold Znaj
III miejsce- Łukasz Zawiła
I miejsce- Julia Dolińska
II miejsce- Aleksandra Grzebinoga
III miejsce- Maryna Medoń

Gminne Zawody Piłki Siatkowej

I miejsce- drużyna dziewcząt
II miejsce- drużyna chłopców

Gminne Zawody w Piłce Koszykowej

I miejsce- drużyna dziewcząt
II miejsce- drużyna chłopców

Udział uczniów w Małopolskich Konkursach Kuratoryjnych:

Witold Znaj zakwalifikował się do etapu rejonowego z Konkursu Humanistycznego i Matematycznego.

Rok szkolny 2014/2015

Indywidualne biegi przełajowe

I miejsce - Witold Znaj

Indywidualne biegi przełajowe

I miejsce - Marika Kudra

Indywidualne biegi przełajowe

I miejsce- Julia Dolińska - etap gminny
- finał powiatowy II miejsce
- finał wojewódzki IX miejsce

Indywidualne biegi przełajowe

I miejsce - Łukasz Zawiła

Indywidualne biegi przełajowe

III miejsce Jan Lechowicz, Zuzanna Rzepecka

Indywidualne biegi przełajowe

IV miejsce Julia Żurek, Konrad Kozik

Halowa piłka nożna

- etap gminny I miejsce
- półfinał powiatowy III miejsce

Tenis stołowy indywidualny

- etap gminny II miejsce
- półfinał powiatowy II miejsce
- finał powiatowy IV miejsce
- etap rejonowy VI miejsce
- finał wojewódzki
udział - Marika Kudra

Tenis stołowy indywidualny

- etap gminny III
- półfinał powiatowy I
- finał powiatowy VI
- etap rejonowy
udział - Jakub Lechowicz

Tenis stołowy indywidualny Klaudia Kucharczyk

- etap gminny IV miejsce
- półfinał powiatowy VI miejsce
- finał powiatowy XIII miejsce

Tenis stołowy drużynowy - dziewczęta

II miejsce-Klaudia Kucharczyk, Marika Kudra

Tenis stołowy drużynowy – chłopcy

II miejsce Jakub Lechowicz, Albert Jaskuła

Mini piłka koszykowa

dziewczęta- IV miejsce

Mini piłka koszykowa

chłopcy - V miejsce

Mini piłka ręczna

dziewczęta -V miejsce

Mini piłka ręczna - chłopcy

- etap gminny I miejsce
- półfinał powiatowy III miejsce

Mini piłka siatkowa

dziewczęta II miejsce

Mini piłka siatkowa

chłopcy II miejsce

Mini piłka nożna ,,7”- Orlik

- etap gminny I miejsce
- półfinał powiatowy I miejsce
- finał powiatowy V miejsce

Biegi sztafetowe dziewcząt - I miejsce

Biegi sztafetowe chłopców - III miejsce

Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej

I miejsce Agnieszka Babska, Julia Żurek

Międzyszkolny Turniej BRD

- finał powiatowy I miejsce
III miejsce Marika Kudra, Klaudia Kucharczyk, Dawid Kania, Albert Jaskuła

Gminne zawody ,,Cała Polska Biega”

I miejsce Julia Dolińska
IV- Jędrzej Znaj

Gminny Konkurs Czytelniczy ,,Biały Kieł”

III miejsce Marika Kudra

Kangur matematyczny
udział 36 uczniów

Pangea – matematyczny
udział 16 uczniów

Kuratoryjny konkurs z matematyki
udział 15 uczniów

Gminny Konkurs Recytatorski
udział Kinga Cieślik

Konkurs plastyczny” Zdrowo bezalkoholowo”
udział 30 uczniów

Gminny Konkurs Czytelniczy
udział Karolina Opalińska

Mikołajkowy Turniej Sprawnościowy w Łączanach

III miejsce - klasa II

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych”Świetlik”

wyróżnienie Karolina Opalińska,Jakub Kowalcze, Elżbieta Gonek

Gminny Konkurs Plastyczny

II miejsce Anna Haja, Zuzanna Rzepecka

Gminny Konkurs- Gra szkolna „ Janusz Korczak nasz patron”

udział - Anna Haja, Patrycja Giza, Zuzanna Rzepecka, Roksana Bajda, Izabela Grzebinoga, Tomasz Kapusta, Mikołaj Dutka, Witold Znaj, Julia Żurek, Agnieszka Babska

Małopolskie Zawody Karate

II miejsce Anna Haja

Międzyszkolny Konkurs Mistrz Matematyki

III miejsce Maciej Żurek

Wadowickie Talenty 2014 w kategorii recytacja Talent 2014-Zuzanna Zagrobelny


Bieg Kraków Skotniki

I miejsce Julia Dolińska
II miejsce Łukasz Zawiła
VI miejsce Zuzanna Rzepecka
VIII miejsce Kinga Augustyniak
X miejsce Jakub Doliński

Gminny Konkurs Recytatorski

wyróżnienie - Giza Patrycja

Kartka Świąteczna

II miejsce Augustyniak Kinga, Rzepecka Zuzanna
Wyróżnienie - Kowalczyk Klaudia, Haja Anna
Udział - Malec Milena

Konkurs plastyczny „ Żyj zdrowo, bez nałogów”-

I wyróżnienie Bajda Roksana, Raputa Zuzanna, Augustyniak Kinga, Opyrchał Oskar

Zawody karate „ Mistrz szpagatu”

II miejsce Anna Haja

Konkurs recytatorski „Głos przedszkola”

udział - Kudra Samuel, Malec Milena

XI Przegląd form plastycznych „Kartka świąteczna”

II miejsce Aleksandra Wicher
III miejsce Wiktoria Kowalczyk

Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego FOX

wynik Bardzo Dobry - Tomasz Kapusta

Gminny konkurs z języka angielskiego Ready dla klas III

II miejsce zespołowo, I miejsce indywidualnie - Julia Bolek, Natalia Giza, Julia Malisiewicz, Natalia Giza

Rok szkolny 2013/2014

Indywidualne Biegi Przełajowe

Izabela Grzebinoga – kl. IV – V miejsce Marika Kudra – kl. V – III miejsce
Rafał Babski – kl. IV – IV miejsce
Witold Znaj – kl. IV – II miejsce
Albert Jaskuła – kl. IV – V miejsce
Zofia Worytko – kl. V – XIV miejsce
Marek Morek – kl. V – XIII miejsce
Szymon Dutka – kl.VI – VI miejsce
Arkadiusz Torba – kl. VI – VII miejsce
Patrycja Augustyniak – kl. VI – X miejsce

Finał powiatowy

Witold Znaj - XI miejsce
Rafał Babski - XVIII miejsce

Halowa Piłka Nożna - etap gminny - I miejsce

Halowa Piłka Nożna – półfinał powiatowy -II miejsce

Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Brzeźnicy

III miejsce Agnieszka Babska
udział - Julia Żurek

Konkurs Recytatorski - Głos Przedszkola

I miejsce Julia Opalińska
udział: Dominik Lelek, Nikola Kościelny, Zuzanna Zagrobelny

Gminny Turniej Tenisa Stołowego

turniej indywidualny
Marika Kudra - III miejsce
Jolanta Kowalczyk - IV miejsce
Bartłomiej Dyrga – IV miejsce
Jakub Lechowicz V miejsce
W turnieju drużynowym - dziewczęta i chłopcy - II miejsce

Tenis stołowy - półfinał powiatowy

III miejsce Marika Kudra
IV miejsce Jolanta Kowalczyk
III Gminny Mikołajkowy Turniej Sprawnościowy

I miejsce wśród klas drugich - klasa druga
I miejsce wśród klas III - klasa trzecia

Gminne Zawody Piłki Siatkowej

II miejsce chłopcy
II miejsce dziewczynki

Turniej Tenisa Stołowego - Finał Powiatowy

IX miejsce Marika Kudra i Jolanta Kowalczyk

Konkurs Kolęd "Grajmy Panu, grajmy, śpiewajmy”

I miejsce Julia Żurek

Konkurs plastyczny " Kartka świąteczna"

II miejsce Agata Kucharczyk
Gminny Turniej Piłki Koszykowej

I miejsce - chłopcy
II miejsce - dziewczyny

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

I miejsce - Marek Morek (kl.VI)
II miejsce - Szymon Dutka (kl.VI)
III miejsce ( uzyskując taką samą liczbę punktów )
Przemysław Kucharczyk (kl.VI)
Jolanta Kowalczyk (kl.VI)
Aleksandra Turaj (kl.VI)
Bartłomiej Dyrga (kl.VI)
Dawid Kania (kl.V)

Piłka koszykowa- Półfinał powiatowy chłopców- III miejsce

Międzyszkolny Turniej BRD

- I miejsce

Gminny Turniej Piłki Ręcznej

I miejsce chłopcy
II miejsce dziewczyny

Piłka Ręczna - półfinał powiatowy- I miejsce

Wojewódzki Konkurs Ekologiczny „Na ratunek Ziemi”

I miejsce Anna Haja

Finał Powiatowy Piłki Ręcznej- IV miejsce

Sztafetowe biegi przełajowe

II miejsce chłopcy
III miejsce dziewczyny

Powiatowy Turniej BRDVII miejsce

Gminny Turniej Piłki Nożnej - III miejsce

Rok szkolny 2012/2013

Gminny Konkurs "Wokół tradycji Wielkanocnej” oraz "Wielkanocna Pisanka"

wyróżnienie - Anna Haja

Legendy i baśnie gminy Brzeźnica

wyróżnienie - Wiktoria Prażmowska

Gminne zawody "Polska Biega”

II miejsce Julia Dolińska
IV miejsce Zuzanna Rzepecka oraz Łukasz Zawiła
V miejsce Kinga Augustyniak i Michał Kozik

Konkurs przyrodniczy "Świetlik"

wysoki wynik - Anna Haja

KANGUR 2013

wyróżnienie - Anna Haja, Michał Kozik, Łukasz Zawiła

wyróżnienie - Anna Kowalówka

Konkurs literacki pt. „Legendy i baśnie gminy Brzeźnica”

I miejsce - Marika Kudra
wyróżnienie - Klaudia Kucharczyk i Agnieszka Babska

Gminny Konkurs Literacki

wyróżnienie - Szymon Dutka, Jolanta Kowalczyk, Aleksandra Turaj

Gminny Konkurs Czytelniczy

wyróżnienie - Julia Haja

Gminne Zawody Piłki Ręcznej

II miejsce dziewczęta
V miejsce chłopcy

Gminne Zawody w Piłce Nożnej

IV miejsce chłopcy

Biegi przełajowe w ramach akcji „Cała Polska Biega”

udział - Marek Morek

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

najlepsze wyniki uzyskały: Julia Haja, Aleksandra Turaj

Konkurs "Fox"

wynik dobry - Julia Haja
udział- Anna Kowalówka

Ogólnopolski Konkurs Nauk przyrodniczych „Świetlik”

udział - Julia Haja, Szymon Dutka
udział - Ania Kowalówka, Kinga Nowacka, Maksymilian Balcer, Piotr Monica, Krystian Wąsiołek, Arkadiusz Żyła, Kamila Grzegorzewska

Gminny Konkurs Czytelniczy- Krystian Wąsiołek

Gminny Turniej BRD- III miejsce

Konkurs literacki "Baśnie i legendy gminy Brzeźnica"

I miejsce Maksymilian Balcer
wyróżnienie - Arkadiusz Żyła

Konkurs plastyczny "Pejzaże gminy Brzeźnica"

I miejsce Maksymilian Balcer

Jesienne Biegi Przełajowe

Albert Jaskuła - kl. IV – II miejsce
Jakub Lechowicz – kl. IV – XII miejsce
Julia Żurek – kl. IV –IX miejsce
Karolina Wątor – kl. V – II miejsce
Marek Morek – kl. V – II miejsce
Jolanta Kowalczyk – kl.V – IV miejsce
Przemysław Kucharczyk – kl.V – zajął VII miejsce
Krystian Wąsiołek – kl. VI – VI miejsce
Daniela Kowalówka – kl. VI – V miejsce
Andrzej Worytko – kl. VI – XV miejsce
Anna Kowalówka – kl. VI – IX miejsce
Justyna Malisiewicz – kl. VI – X miejsce

Halowa Piłka Nożna - etap gminny

II miejsce chłopcy

Gminny turniej Tenisa Stołowego

W klasyfikacji indywidualnej:
Jolanta Kowalczyk – II miejsce
Anna Kowalówka – III miejsce
Krystian Wąsiołek – VI miejsce

NASZE OSIĄGNIĘCIA 2011/2012


Język angielski konkurs „Fox”

Karol Rakoczy- wynik dobry

Małopolski Konkurs ,,Odblaskowa szkoła”- Na 370 szkół z województwa małopolskiego nasza szkoła zajęła 67 miejsce, a wśród szkół z powiatu wadowickiego-

III miejsce „Kim będę za 15 lat?...” konkurs plastyczny

Jakub Marchewka- Wyróżnienie

Tenis Stołowy - Półfinał Powiatowy

Kamila Kolasa- IX miejsce

Półfinał Powiatowy Piłki Siatkowej dziewcząt i chłopców

Drużyna chłopców- II miejsce
Drużyna dziewcząt- II miejsce

Gminny Konkurs Recytatorski - Głos Przedszkolaka

I miejsce Maciej Żurek
wyróżnienie - Aleksandra Grzebinoga

Gminny Turniej Piłki Siatkowej

I miejsce drużyna dziewcząt i chłopców

Gminny Konkurs Recytatorski

III miejsce: Izabela Grzebinoga i Anna Kowalówka
wyróżnienie - Karol Rakoczy

Konkurs Kolęd "Śpiewajmy i grajmy Mu, dzieciątku małemu"

wyróżnienie - Karol Rakoczy

Gminny Turniej Piłki Koszykowej Dziewcząt i Chłopców

Drużyna dziewcząt- III miejsce
Drużyna chłopców- IV miejsce

Gminny Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców

Drużyna dziewcząt- II miejsce
Drużyna chłopców- V miejsce

Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej Chłopców - V miejsce

Gminny Konkurs Plastyczny „ Król Maciuś”

wyróżnienie - Ewelina Pomietło

Gminny Konkurs Literacki o Januszu Korczaku

wyróżnienie - Jolanta Kowalczyk

Gminny Konkurs Plastyczny o Januszu Korczaka

wyróżnienie - Zuzanna Rzepecka

Gminne Święto Janusza Korczaka

II miejsce - Julia Haja

Konkurs starej fotografii- „Gmina Brzeźnica i jej mieszkańcy”

II miejsce - Martyna Medoń

NASZE OSIĄGNIĘCIA 2010/2011


Gminny Konkurs Plastyczny- "Jesienny bukiet"

Wyróżnienie- Anna Haja, Julia Haja, Paulina Ślósarczyk

Gminny Konkurs Recytatorski

II miejsce- Anna Morek

Gminny Konkurs Plastyczny- SZOPKI BOŻONARODZENIOWE

I miejsce- Anna Haja, Izabela Zawiła
II miejsce- Paulina Ślósarczyk

Gminny Konkurs Ortograficzny

Wyróżnienie- Jolanta Kowalczyk

Festiwal piosenki dziecięcej i młodzieżowej

III miejsce Paulina Ślósarczyk

Gminny Konkurs Plastyczny- ozdób wielkanocnych

wyróżnienie Agnieszka Warmuz

NASZE OSIĄGNIĘCIA 2009/2010


Odnowił Oblicze Polskiej Ziemi - Konkurs Wiedzy o Papieżu

I miejsce - Przemysław Kucharczyk
III miejsce - Jolanta Kowalczyk

Konkurs plastyczny: pt.: "Spotkania bliskie sercu"

I miejsce - Agnieszka Babska
II miejsce - Jakub Bolek

Wyróżnienie - Marek Morek
Wyróżnienie - Klaudia Kucharczyk
Wyróżnienie - Przemysław Kucharczyk

Gminny Dziecięcy Festiwal Talentów MAMY TALENTY 2009

Bogumiła Kopacz - laureatka
Natalia Tomczyk - laureatka

Konkursu plastyczny "Jesienny pejzaż mojej miejscowości"

I miejsce - Julia Haja

Wyróżnienie - Maksymilian Balcer
Wyróżnienie - Albert Jaskuła

VI Gminny Konkurs Recytatorski "GŁOS PRZEDSZKOLA"

Wyróżnienie - Elżbieta Gonek
Wyróżnienie - Patrycja Giza

Konkursu literacki "Nasze refleksje o Ojcu Świętym ..."

I miejsce - Anna Torba
III miejsce - Bogumiła Kopacz
III miejsce - Paulina Ślósarczyk

XIV Gminny Konkurs Ortograficzny dla szkół podstawowych

II miejsce - Anna Kowalówka

Gminny Konkurs Recytatorski dla dzieci szkolnych

II miejsce - Szymon Dutka

Wyróżnienie - Anna Morek

Turniej Tenisa Stołowego

II miejsce - Marta Bierońska

Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego

Anna Torba - zajęła IV miejsce i zakwalifikowała się do finału powiatowego
Anna Torba - zajęła 13 miejsce w Finale Powiatowego Turnieju Tenisa Stołowego

Polsko - słowacki konkurs świąteczny pt.: "OZDOBY ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA"

I miejsce Anna Torba
II miejsce Paulina Ślósarczyk
III miejsce Dzieci ze świetlicy

Wyróżnienia - Anna Kowalówka

Konkurs plastyczny - Ozdoba choinkowa

I miejsce Ania Haja

Wyróżnienie: Tomasz Kapusta i Martynka Medoń

Konkurs ozdób wielkanocnych

Kategoria I - Przedszkole + "0"

II miejsce - 3-4 latki SP Paszkówka

Kategoria II - kl. I - III

III miejsce - Julia Haja
WYRÓŻNIENIE - Marek Morek

Kategoria III - kl. IV - VI

I miejsce - Paulina Ślósarczyk
III miejsce - Plac. Wsp. Dziennego Paszkówka

XII Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

Kategoria III kl. IV-VI:
II miejsce - Bogumiła Kopacz ("Nigdy nie mów nigdy")
II miejsce - Paulina Ślósarczyk ("Joe le taxi")
III miejsce - Krzysztof Babski ("Harley mój" )


sppaszkowka.iap.pl

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Kucharczyka w Paszkówce

Autor

Przeglądaj w najnowszej wersji swojej przeglądarki. Wszelkie prawa zastrzeżone