Szkoła Podstawowa im. Antoniego Kucharczyka
w Paszkówce

34-113 Paszkówka, tel/fax: (033) 879-30-47

2012-01-02Relacja z zakończenia akcji "Szlachetna Paczka"

SP Paszkówka
Drogi Darczyńco!

Dziękujemy Ci za Twoje wielkie serce!!! To ludzie pomagają, nie rzeczy. Twoje prezenty to promień nadziei i impuls do zmiany dla rodzin w potrzebie, które przegrywały w walce z biedą. Dzięki Tobie mają szansę na wygraną w drugiej połowie życia. SZLACHETNA PACZKA to system pomnażania dobra. Twoje dobro już działa i pomnaża się. W obdarowanych, wolontariuszach i dobroczyńcach. W tych wszystkich, którzy przyłączyli się do projektu i już wiedzą, że więcej szczęścia jest w dawaniu. Twoje dary to wielkie świadectwo miłości. To nie pomoc z tego, co zbywa, ale dar wrażliwości, zaangażowania i dawania nadziei. Dziękujemy. Wierzymy, że najpiękniejszym podziękowaniem są nie słowa, ale gesty.

Dziękujemy Ci za przekazanie PACZKI rodzinie oznaczonej kodem: MLP-609-013158 !

Relacja z dostarczenia i rozpakowywania paczki przez rodzinę:
Kiedy wnieśliśmy wszystkie paczki do mieszkania rodziny, domownicy długo nie mogli uwierzyć, że to naprawdę wszystko dla nich. Otwarciu każdej paczki towarzyszyły słowa radości i wzruszenia. Dzieci wciąż powtarzały, że to najlepszy Mikołaj na świecie. Chłopiec od razu rozpakował nowy samochód i zaczął budować tor wyścigowy, a dziewczynka zabrała swoje lalki w nowym wózku na spacer po korytarzu:). Pani Agnieszka, gdy zobaczyła jak wiele jest w paczkach żywności i środków czystości, z ulgą stwierdziła, że będzie mogła teraz spokojnie przygotować święta. Wiele radości dało również przymierzanie nowych butów i ubrań. Dzieci też już cieszyły się na wypieki, które przygotuje ich mama dzięki nowemu mikserowi. Jeszcze długo po otwarciu wszystkich paczek wszyscy dziękowali za pomoc, a dzieci nie pozwoliły nam wyjść póki nie pobawimy się z nimi nowymi zabawkami:).

Co chce Państwu przekazać wolontariusz:
Chciałbym bardzo serdecznie podziękować za zaangażowanie włożone w przygotowanie paczki. Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony wartością przekazanej pomocy i jej starannym przygotowaniem. Zawartość paczek naprawdę odpowiadała potrzebom rodziny. Ofiarowana żywność, środki czystości, zimowe ubrania i pościel w bardzo dużym stopniu zaspokoją bieżące potrzeby. Natomiast dodatkowe prezenty takie jak mikser, narzędzia, zabawki i słodycze przysporzyły wiele radości i uśmiechu na smutne na co dzień twarze rodziców i dzieci. Jestem pewien, że dzięki ofiarowanej pomocy rodzina może teraz dużo spokojniej patrzeć w przyszłość. Jeszcze raz dziękuję w imieniu własnym oraz rodziny.

Co chce Państwu powiedzieć od siebie rodzina:
Rodzina prosiła żeby przekazać słowa podziękowania: "Chcielibyśmy z całego serca podziękować za ofiarowaną pomoc. Dzięki niej będziemy mogli w spokoju przygotować i przeżyć nadchodzące święta. Tak bogata paczka wystarczy na naprawdę długo, mamy nadzieję, że teraz uda się nam stanąć na nogi. Jeszcze raz dziękujemy."

« powrót do poprzedniej strony

sppaszkowka.iap.pl

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Kucharczyka w Paszkówce

Autor

Przeglądaj w najnowszej wersji swojej przeglądarki. Wszelkie prawa zastrzeżone