Szkoła Podstawowa im. Antoniego Kucharczyka
w Paszkówce

34-113 Paszkówka, tel/fax: (033) 879-30-47

2012-03-21Święto Szkoły - turniej klas "Kocham Cię Polsko"

SP PaszkówkaDnia 21 marca 2012 r. z okazji I Dnia Wiosny i Święta Szkoły odbył się w naszej szkole turniej klasowy „Kocham Cię Polsko” . Zabawa nawiązywała do znanego programu telewizyjnego. Do wspólnej rywalizacji stanęli zawodnicy klas IV -VI, wspierani przez swoich młodszych kolegów. Drużyny znakomicie radziły sobie z wykonywaniem zadań. Na twarzach zawodników królował uśmiech, a z publiczności dobiegał głośny doping.

Zawodnicy zmagali się z wieloma konkurencjami. Musieli rozpoznać imprezę szkolną na podstawie zdjęcia, przeliterować trudne słowa, odgadnąć tytuły utworów śpiewanych przez uczniów klas młodszych, wykazać się wiedzą o polskich miastach, rzekach, potrawach, a ponadto zdać egzamin sportowy, przelicytować i zaśpiewać piosenki.

Największe emocje wywołała ostatnia konkurencja „los szczęścia”, w której należało odpowiedzieć na pytanie, a następnie wylosować punkty za zadanie. Los decydował o ilości punktów. Po tym pytaniu drużyna klasy VI trafiła na karteczkę -20 punktów i oddała prowadzenie klasie V, która dzięki temu wygrała turniej.

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia

« powrót do poprzedniej strony

sppaszkowka.iap.pl

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Kucharczyka w Paszkówce

Autor

Przeglądaj w najnowszej wersji swojej przeglądarki. Wszelkie prawa zastrzeżone