Szkoła Podstawowa im. Antoniego Kucharczyka
w Paszkówce

34-113 Paszkówka, tel/fax: (033) 879-30-47

2012-06-29Zakończenie roku szkolnego 2011/2012

SP PaszkówkaW piątek 29 czerwca 2012 roku po raz ostatni przed wakacjami pojawiliśmy się w szkole na uroczystej gali zakończenia roku szkolnego. Uroczystość rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru szkoły. Następnie głos zabrała pani dyrektor szkoły Barbara Dutka, która powitała dzieci z oddziału przedszkolnego, uczniów klas 0-VI, nauczycieli, przybyłych gości oraz podsumowała miniony rok szkolny. Za całoroczną pracę podziękowała uczniom, nauczycielom, pracownikom szkoły oraz rodzicom.
Najlepsi uczniowie z klas I – VI za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie otrzymali świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe. Uczniom klas szóstych zostały dodatkowo wręczone świadectwa ukończenia Szkoły Podstawowej. Podczas uroczystości wręczono nagrody książkowe najlepszym uczniom szkoły, mającym dodatkowo osiągnięcia w różnego rodzaju konkursach.
W dalszej części uroczystości odbył się akt ślubowania absolwentów klas szóstych oraz przekazanie sztandaru szkoły młodszym kolegom. Nie zabrakło także części artystycznej wykonanej przez uczniów klas V-VI.
Wszystkim uczniom życzymy dalszych sukcesów w nauce oraz słonecznych wakacji.

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia

« powrót do poprzedniej strony

sppaszkowka.iap.pl

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Kucharczyka w Paszkówce

Autor

Przeglądaj w najnowszej wersji swojej przeglądarki. Wszelkie prawa zastrzeżone