Szkoła Podstawowa im. Antoniego Kucharczyka
w Paszkówce

34-113 Paszkówka, tel/fax: (033) 879-30-47

2013-06-28Zakończenie roku szkolnego

SP Paszkówka
28 czerwca 2013 roku na sali gimnastycznej odbyła się uroczystość zakończenia zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2012/2013. Wszystkich uczniów, rodziców, pracowników szkoły przywitała pani dyrektor Barbara Dutka. Po odśpiewaniu hymnu państwowego Pani Dyrektor podsumowała mijający rok szkolny, przypomniała, że to już 149 zakończenie roku szkolnego w Paszkówce. Podziękowała wszystkim za wytrwałą i oddaną pracę, a także pożegnała panie : Joannę Czyżowską oraz Gabrielę Stybak, które w tym roku pracowały w naszej szkole . Nauczycielom i uczniom życzyła udanych i bezpiecznych wakacji.
Następnie przyszła pora na nagrody i wyróżnienia. Wychowawcy z klas 0 - VI rozdali wyróżniającym się uczniom nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców, a uczniowie klas starszych otrzymali do pani dyrektor świadectwa z wyróżnieniem.
Podczas apelu nastąpiło uroczyste przekazanie sztandaru szkoły w ręce uczniów klasy piątej.
Uczniowie kl. V w krótkim, żartobliwym programie pożegnali uczniów kl. VI. Natomiast absolwenci zaprezentowali się w nastrojowym programie artystycznym.
Dziesięć miesięcy wytężonej pracy zostało za nami. Wszyscy cieszymy się, że nadszedł czas na zasłużony odpoczynek i wakacje.

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia

« powrót do poprzedniej strony

sppaszkowka.iap.pl

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Kucharczyka w Paszkówce

Autor

Przeglądaj w najnowszej wersji swojej przeglądarki. Wszelkie prawa zastrzeżone