Szkoła Podstawowa im. Antoniego Kucharczyka
w Paszkówce

34-113 Paszkówka, tel/fax: (033) 879-30-47

2014-03-07Obóz sportowo - pożarniczy 2014

SP PaszkówkaOBÓZ STRAŻACKO – SPORTOWY W ŚWIĘTOUŚCIU

ORGANIZATOR:
Organizatorem obozu w Świętouściu jest Ochotnicza Straż Pożarna w Brzeźnicy. Na podkreślenie zasługuje fakt, że nasze formy zimowego i letniego wypoczynku organizowane są nieprzerwalnie od 2011 roku i cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem.
DLACZEGO OBÓZ:
Obóz jest bardzo dobrą formą wypoczynku po zakończonym roku szkolnym. Może być bardzo dobrym narzędziem motywacyjnym dla dzieci zarówno odpoczywających po pracowitym roku szkolnym, jak i dla tych którzy chcą naładować swoje „baterie” przed powrotem do szkoły. Dwutygodniowy wypoczynek to także bardzo dobra okazja do poprawy swoich umiejętności sportowych, nauczenia się pierwszej pomocy oraz w gronie przyjaciół przeżycia jednej z przygód życia.
GDZIE:
Organizowany obóz odbędzie się na Harcerskiej Bazie Obozowej w Świętouściu. Główną zaletą Świętouścia jest jednak spokojna i zróżnicowana okolica. Ponieważ baza leży na obrzeżach Wolińskiego Parku Narodowego, zarówno las, jak i woda w morzu są tu czyste. Pagórkowaty teren wokół porośnięty jest pięknym lasem sosnowym i wysoką trawą. Szeroka, piaszczysta plaża daje możliwość zarówno wypoczynku, korzystania z uroków morza Bałtyckiego, jak również organizowania urozmaiconych zajęć programowych. Ośrodek zajmuje obszar 2.5 ha. Usytuowany jest na polanie leśnej nad jez. Koprowo. Teren jest ogrodzony, więc mimo, że jest dosyć duży, nie ma problemów z zachowaniem bezpieczeństwa. Komfort obozowania poprawia również to, że w nocy cały ośrodek oświetlony jest latarniami. Baza ulokowana jest 400 metrów od lini morza, i 50 metrów od jeziora.
KIEDY:
Wyjazd na zaplanowany obóz będzie miał miejsce 10 lipca 2014 roku (czwartek). Powrót zaplanowaliśmy na 24 lipca 2014 roku (czwartek).
CO W PROGRAMIE:
Możemy się już pochwalić, że dzisiaj gdy Państwo czytacie tę informacje, to my wykonaliśmy już szereg działań mających na celu dopracowanie oferowanego programu. Chcemy zaoferować:
• bardzo bogate zajęcia sportowe prowadzone przez instruktorów sportu,
• liczne warsztaty, zajęcia z ratownictwa medycznego prowadzone przez ratowników,
• konkursy i liczne zawody pożarnicze - będzie się woda lała.....
• gry nocne, podchody, warty
• wycieczki tematyczne po Wolińskim Parku Narodowym m.in. zobaczymy żubry...
• warsztaty i zajęcia z ratownictwa wodnego,
• zajęcia w wodzie... do dyspozycji kąpielisko morskie pod okiem ratowników WOPR, zajęcia na wodzie ze sternikami... do dyspozycji przystań na jeziorze, kajaki i łódki
• gry przygodowe, tematyczne
• spotkania i zajęcia z miejscową OSP, WOPR, Policją.
Wszystko to w miłej atmosferze, prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę.
CENA:
Cena obozu wynosi:
850 zł - osoby, które zgłoszą się poprzez wypełnienie karty zgłoszenia i jednocześnie wpłacą zaliczkę w wysokości 250 zł na konto organizatora w terminie do 10 maja 2014 roku.

950 zł - osoby, które dokonają zgłoszenia poprzez wypełnienie i dostarczenie karty zgłoszenia i jednocześnie wpłacą zaliczkę w wysokości 250 zł na konto organizatora w terminie po 11 maja 2014 roku.

Należność za obóz można wpłacać w ratach. Całość należy uiścić do dnia 30 czerwca 2014 roku.
Co w cenie:
1. transport na zimowisko i z powrotem,
2. ubezpieczenie uczestników obozu,
3. nocleg w namiotach,
4. pełne, całodobowe, smaczne wyżywienie,
5. opieka wychowawców, trenerów (wszystcy z uprawnieniami kuratoryjnymi),
6. kadra programowa z dodatkowymi uprawnieniami specjalistycznymi,
7. opieka medyczna – ratowników WOPR,
8. pamiątki z obozu w postaci zdjęć foto oraz okolicznościowego gadżetu.
9. atrakcyjny program

ZAPISY:
Są przyjmowane cały czas. W zależności od daty przesłania kart zgłoszenia oraz wpłaty zaliczki w wysokości 250 zł określany będzie koszt całościowy zgodnie z poniższymi ustaleniami. W terminie do 10 maja 2014 roku - koszt 850, po tym terminie koszt 950.
Karta zgłoszenia do pobrania na stronie OSP BRZEŹNICA www.ospbrzeznica.pl wypełnij, zeskanuj i wyślij na adres osp@ospbrzeznica.pl
Dodatkowe informacje można uzyskać od Komendanta Obozu - druha Mateusza Żukowskiego - 504-901-939

Karta zgłoszeniowa

« powrót do poprzedniej strony

sppaszkowka.iap.pl

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Kucharczyka w Paszkówce

Autor

Przeglądaj w najnowszej wersji swojej przeglądarki. Wszelkie prawa zastrzeżone