Szkoła Podstawowa im. Antoniego Kucharczyka
w Paszkówce

34-113 Paszkówka, tel/fax: (033) 879-30-47

2016-06-05Piknik Rodzinny „ Dzieci- Rodzicom, Rodzice- Dzieciom”.

SP PaszkówkaW niedzielę, 5 czerwca odbył się na terenie szkoły XVI Piknik Rodzinny „ Dzieci- Rodzicom, Rodzice- Dzieciom”.
Uroczystego otwarcia dokonała pani dyrektor szkoły Barbara Dutka, która powitała wszystkich przybyłych gości i życzyła udanej zabawy.
Występy rozpoczęli uczniowie z klas IV- VI, którzy zatańczyli poloneza, a uczniowie z klas I-III zaśpiewali ludową przyśpiewkę.
Potem obejrzeliśmy przedstawienie pt. „ Na jagody” w wykonaniu przedszkolaków i dzieci z oddziału "0" z okazji Dnia Mamy i Taty. Kolejnym punktem programu były występy uczniów z klasy Ia i Ib, którzy zaprezentowali kolorową zumbę, układ taneczny do piosenki Hafanana oraz tęczowy taniec. Następnie klasa III wykonała taniec do piosenki z krainy lodu pt. :„ Mam tę moc”. Wykonała ją Karolinka Opalińska. Mieliśmy też okazję obejrzeć program artystyczny w wykonaniu uczniów klas V- VI. Przedstawili oni wzruszającą opowieść o Królewnie Śnieżce i siedmiu krasnoludkach. Na scenie wystąpili także uczniowie klasy IV, którzy zatańczyli zumbę. Na zakończenie Klasa II zaprezentowała się w tańcu „ Powrót wojowników na chiński dwór”.
Po części artystycznej wszyscy udaliśmy się na boisko szkolne, gdyż tam czekało na nas wiele atrakcji. Były stoiska z jedzeniem- pyszne kanapeczki, ciasta, szaszłyki i kiełbaski z grilla, sałatki owocowe i warzywne przygotowane przez rodziców. Wszystko smakowało wyśmienicie. Szczególne niespodzianki czekały na dzieci, m.in. przewóz na sygnale wozem strażackim, trampolina i punkt robienia tatuaży. Były tez stoiska z pięknymi i kolorowymi balonami. Przez cały czas trwania festynu można było skorzystać z kul wodnych oraz z dmuchanego zamku. Zabawa trwała do późnego wieczora. Wszyscy świetnie się bawili i miło spędzili popołudnie.
Serdecznie dziękujemy rodzicom, którzy swoją ciężką pracą przyczynili się do zorganizowania wspaniałego pikniku oraz sponsorom za wsparcie finansowe i rzeczowe.

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia

« powrót do poprzedniej strony

sppaszkowka.iap.pl

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Kucharczyka w Paszkówce

Autor

Przeglądaj w najnowszej wersji swojej przeglądarki. Wszelkie prawa zastrzeżone